No video

E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (18 nentor 2018)


 • Am Vor 26 Tage

  RTV KLANRTV KLAN

  Dauer: 41:08

  www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN;
  Kronikë më e plotë: tvklan.al/e-diela-shqiptare-emisioni-9-sezoni-11/
  Ardit Gjebrea: “Ne, historinë e sotme do ta fillojmë nga dhoma e surprizave dhe jam këtu me Fabjolën e cila ka ardhur nga Gjermania enkas, sapo ka ardhur nga aeroporti drejt e këtu”.
  Fabjola: “Jetoj, kam familjen time, punoj kemi bizneset tona, kam 3 fëmijë”.
  Ardit Gjebrea: “Ti nuk e di pse ke ardhur. Ti do takosh sot një njeri të dashur për ty, por që nuk e ke takuar asnjëherë”.
  Historia e dytë në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, ka nisur disi ndryshe. Katerina është një vajzë 25-vjeçare, të cilën jeta e ka detyruar të kalojë disa sprova. Ajo është një nënë e 3 fëmijëve, tashmë e divorcuar. Por, fati i solli pranë një tjetër dashuri, Emanuelin, i cili jetonte në Gjermani me familjen e tij. Ai la pas gjithçka kishte aty dhe u kthye në Tiranë për Katerinën, me të cilën bisedonte vetëm përmes internetit. Në fakt, 25-vjeçarja nuk i kishte treguar Emanuelit se ka 3 vajza të mrekullueshme. Pavarësisht të gjithave, Emanueli nuk hoqi dotë nga dashuria e tij. Për gjithçka ka bërë për të, Katerina do t’i japë një mesazh Emanuelit, i cili nuk është në dijeni.
  Por, ka edhe një surprizë tjetër. Nga Gjermania ka ardhur Fabjola, motra e Emanuelit, e cila në fakt ndjek nga ekrani i dhomës tjetër gjithçka që po ndodh në studion e “E Diela Shqiptare”. As Katerina dhe as Emanueli, nuk e dinë që Fabjola ka ardhur nga Gjermania në Shqipëri.
  Le të rikthehemi te historia e Katerinës, e cila na tregon dhe shpjegon gjithçka që ka kaluar në jetë.
  Katerina: “Mua më quajnë Katerina, jam 25 vjeç, lindur dhe rritur në Greqi, jam nënë e tre vajzave. Unë kam qenë 14 vjeç, sapo kisha ardhur në Shqipëri për pushimet verore se shkollën e kam bërë në Greqi. Duke kaluar çdo ditë me gjyshen në ballkon, sepse nuk dilja dot, duhet të dilja gjithmonë me gjyshen edhe qoftë për një shëtitje, sepse isha e privilegjuara. Në Shqipëri gjatë pushimeve verore u njoha me një djalë, që është edhe babai i vajzave të mia. Nga ballkoni në ballkon bënim shenja, përshëndeteshim. Asnjëherë nuk takoheshim, sepse tek gjyshja kisha edhe katër dajat. 14 vjeç një gocë kaq e vogël nuk mund të dashurojë, mendoj se ishte pjesërisht edhe gabimi im dhe i nënës time...

  tv klan  televizioni klan  klanhd  ardit gjebrea  ka nje mesazh per ty - pjesa 2! (18 nentor 2018)  e diela shqiptare  

Zeliha Murrizi
Zeliha Murrizi

Bravo shumm shumm histori e bukur pothujse sikurse historia ime 😭😭😭😭

Vor 2 Tage
The Human
The Human

Katerina 14 ka dashuruar me nje shikim nga ballkoni por tani me tre goca ja ka prish menjen nje beqari e rrezikshme duket fabjola te uroj shendet je shum e mire bravoooo

Vor 5 Tage
Card B
Card B

Ky qeka yll e motra super kinge

Vor 9 Tage
Card B
Card B

Pranaj sgjej burr un se i marin kto mamasitat🤣🤣🤣🤣🤣

Vor 9 Tage
Card B
Card B

Se si mduket kjo histori spo me terheq.nese do ndahesha na burri aq me teper me 3 goca sdo martohesha kurr, njerzit snjihen po ngjojm shum gjera perdhenime.

Vor 9 Tage
donika donika
donika donika

Ehh lum ai qe nk i ndan dy njerz qe duhen Kjo bot esht plot me sprova si te mirat dhe te kqiat Mvjen mire qe. Familja e djalit e pranoi. Dashurin qe zjodhi djali i tyre me kaluar jeten Me kujtoj pak veten kjo histori Pasi un jm martuar 18 vjece edhe jam ndare mbas nji viti pasi. Djali filloi te me keqtrajtonte Pas 8 muajsh njohta nji djal e donim njeri tjt shumm por nena e saje na ndau Tash nk jemi me bashke 😭😭😭😭

Vor 9 Tage
*ALADIN*
*ALADIN*

*kjo esht moter qe di te kuptoj e me te vertet me ka ber shum shum shum pershtypje cfar te folmje kret edukat krejt dashuri nuk beri ate ftyren e keqe qe ben shum e shum njerz te tjer qe eee djali i ri e ka marr nuse me 3 femij mirpo cdokush e ka fatin e shkruar ti shoku pac kemben e mbar kurse per motren skam fjal ac e edukuar qe esht dhe aq e kuptuar prandaj zoti zemer miret si FABJOLA ju jep gjithmon te mira komplimenti*

Vor 11 Tage
Kamer Llatini
Kamer Llatini

Hahahaha

Vor 11 Tage
Marksen Sula
Marksen Sula

Un mendoj se kjo vajz e ka perdorur kete djal dhe do ta perdori ne vazhdim bishti qenit sa do ta drejtosh prap bisht qeni ka per te ngel 14 vjec esht martur 3 femij kshu do ti iki jeta hu m hu keq ardhje per djalin qe spaska pa femer me sy

Vor 12 Tage
Hysni Peposhi
Hysni Peposhi

Kurr fëmijët nuk jan shkaku i nji mos lidhje dashurie,për kundrazi ata si i duan dhe i respektojnë fëmijët dashuria ashtë dhe më e madhe

Vor 12 Tage
Andonia Ndreu
Andonia Ndreu

bravo eshte dicka shume e bukur te jen gjithmo te lumture

Vor 14 Tage
Flora Namani
Flora Namani

Qingji vogel

Vor 15 Tage
ervis potsi
ervis potsi

Sa dinake që është kjo femër si i tha ti e di si më ke mbrojtur të njerzit e tu ashtu edhe unë të kam mbrojtur te të mitë mos o zot kjo është një femër plot surpriza

Vor 15 Tage
Fatjon Celiku
Fatjon Celiku

Kjo ka len burrin me 3 femije, i paska ra mohit femijeve te vet per nje mashkull .... ca pret ky alamet djali nga kjo...

Vor 15 Tage
Altin Demiraj
Altin Demiraj

Ja paske bere mendjen pordhe moj goce atij djalit ishalla ju shkon ok dashuria?

Vor 15 Tage
Bledi1115 R
Bledi1115 R

Hajde kureva shqiperije ighini burat me bythen me mute e hakesh mutin okurev

Vor 17 Tage
Moza Demaliaj
Moza Demaliaj

gjithkush jep koment pozitiv per te tjeret.ama per vete jo. un per vete nk mund tja pranoj as vllaut e as djalit.ata e marrin nk kam cju bej .ama un kurre nk jam me ata.nk eshte normale fare.ajo e ka fut me dy kembet ne nje kepuce vete.djale i pamartuar kurre.djale i ri..si ka pase fytyrr ti thote vec nje femije ? po ti kishte thene ne fillim qe ka 3 femije .ai djale nk do e merrte kurre.nk e kuptoj fare ate femer..ajo lidhje nk do shkoje gjate..

Vor 18 Tage
Laçi Laç
Laçi Laç

Shum gabim disa qe bejne te shara,,ka edhe vajza qe e marrin burrin me femi,,keto jane gjera si po ndodhin tani,,po paten pasterti shpirteore fenijet si te burrit si te gruas zoti i ndihmon te gjithe,,

Vor 18 Tage
Jona ona
Jona ona

Mir ja bere Katerina sepse nk mbahet femra mbyllur .pastaj bravo te qofte qe ke gjet nje djal ne moshe me ty sepse e meriton fundja fare se ke femi sesht asgje.femija ka riskun e vet .ti shiko veten se je e re e mos degjo shqipatrt e prapambetur nga jeta .Nk shohin ne bote se po martohen femra 40 vjece me cuna 25 vjec jan ber fhe gjyshe kurse ti je 25 vjece .

Vor 19 Tage
Besiona Tirtja
Besiona Tirtja

Thot goca ben 3 vjece , pastaj ka 3 vjete qe njihemi dhe tre vjet qe jemi ndare me ish burrin me pak fjale nuk din as te genjeje

Vor 19 Tage
Alp Per
Alp Per

Mendoj se goca e vogel eshte e bija Emanuelit, gjithsesi jeta pazar është fiton ai që më mirë bën llogarinë!

Vor 20 Tage
DirtySouthAlboz
DirtySouthAlboz

Oh bane nusen si ti me flok te zeza se ma e bukur behet jo ashtu si prostitute

Vor 20 Tage
Olka Hajro
Olka Hajro

Nuk e di pse nuk me bindi mua kjo femer.Me vjen keq per kte djalin se duket qe eshte i pa djallezuar dhe vjen nga nje familje plot vlera. Katerines i levizi bishti qe 14 vjeçe..dhe mamaja nuk ja prishi..i dha burre. Pastaj si na qenka 25 vjece kjo se nuk po kuptoj?! 🤔

Vor 20 Tage
Ona Gjonaj
Ona Gjonaj

👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 20 Tage
Bledi Garo
Bledi Garo

sa naiv ky i shkreti qe ja ka marr mendjen nje kurv e rrahur ne jet

Vor 20 Tage
adela nardi
adela nardi

Bravo motrave sikur te ishin te gjitha keshtu😉😉

Vor 21 Tag
alba_pasha_
alba_pasha_

Hej Zot na ruaj mendjen e kokes 😑

Vor 21 Tag
Kamer Sahin
Kamer Sahin

BRAVO MOTRA.😍😍😍😍😍

Vor 21 Tag
Renalda Korbeci
Renalda Korbeci

8 uje 2 kos kjo

Vor 21 Tag
inis guga
inis guga

Bravo njerez te kulturuar dhe pozitiv urime ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 21 Tag
Brunilda Dervishi
Brunilda Dervishi

Ky eshte djale , respekt per ty 👌

Vor 21 Tag
Laura Laura
Laura Laura

Po juve qe jeni kundra ..ju zuri zilia mo 😂😂 ata jan te lumtur dhe te lumtur qofshin ju grini sallat... lereni njerzit ne lumturin e tyre apo keni inat se beqaret sot kan nga 3/4 ne te njejten koh ....mos i jepni gojes shum injorant ....Emanuel 👑Katerina qofshi te lumtur gjith jeten tuaj dhe respect per motren 😘😘😘

Vor 22 Tage
Genta Zefi
Genta Zefi

Bravo fabjola

Vor 22 Tage
Gzim Alliu Alliu
Gzim Alliu Alliu

Lumturi paci gjith jeten

Vor 22 Tage
Doro Saraj Saraj
Doro Saraj Saraj

Djal ideal ju uroj jete te lumtur

Vor 22 Tage
Spy 123ros
Spy 123ros

Τι λενε ρε παιδιά?

Vor 22 Tage
anaid xhaferi
anaid xhaferi

evelina eshte e burrit të dytë

Vor 23 Tage
No Name
No Name

Fabjola ahhhh te ishe kunata ime😤😤😤 (me burrin qe kam eeee se e kam si shpirt 😂😂😂😂😂)ti te thjeshton jeten je shum pozitive shum e bukur simbol i nje femre. Ai fustani jot ma la fiksimmmmmmmmmm ufff ku do gjej une 😂😂😂 cifti ishalla jet te lumtur po ta mendosh drejt me mire nje femer e ndar me femi nga fatkeqsia dhe te do si drit syri se sa i martuar me nje qelbesir qe te nxin jeten ben femi dhe shton femij fatkeq. Sa per llogarin e viteve mund te ket dicka me shum ne histori por crendesi ka kjo vajza mund edhe mos jepte shpjegime fare ne fund te fundit lidhja saj martesore kish mbaruar.eshte jeta saj ben cte doj pa e dim qe ka murgesha qe veshin mini naten ktu. puccccc Fabiolaaaaaa dua tt kem shoqe tt mar nje xhiro fustanin😝 bej shaka eshte nder dhe privilegj te kesh ty ne jet qofsh e bekuar e lumtur gjithmon si dhe kaq e bukur 😘😘😘😘

Vor 23 Tage
irisa grembi
irisa grembi

Ua dhe mua me. Ngeli. Fiksim. Ku do. E. Gjej

Vor 13 Tage
Κατερινα Σπινθακη
Κατερινα Σπινθακη

Bravo Emanuel zoti te dimofte se ke bo nji vajz te Lumtur kuajtet e saja ti tke bo te bukura shum mir guxhim te mrekullueshme as nji cun nuk emer guxhimin si ty sa goca jemi te vuajtur me fmi zoti na dimofte edhe una ekam nji fat kesi si kjo por kam nji fmi zoti na majt mer fmit ce kan dalur ne jet.

Vor 23 Tage
antoneta hofstetter
antoneta hofstetter

E kam degjuar disa here kete histori dhe pothuajse jam e bindur 100% e bindur se seshte e vertete por e sajuar nga arditi dhe nuk e di a kan dashe te testojne se sa ka haritur toleranca ne mentalitetin e shqiptareve. Kam pas shume respekt per arditin por per mua e ka humbur ate sepse jam e bindur qe ne pergjithesi historite e emisionit te tij nuk jane reale poor te sajuara per te provokuar njerezit atje ku eshte problemi me delikat. Turp

Vor 23 Tage
Mevi Shehu
Mevi Shehu

Po thuaje shkurt , shqip edhe sakte “e lashe burrin per kete bukuroshin naiv “ Tani e besoj shprehjen, dashuria eshte e verber 😉

Vor 23 Tage
Inter Mondiale
Inter Mondiale

o zot hapja syte sa me shpejt ketij djali,qe ka rene ne kthetrat e kesaj,e cfare do thone familjaret e tij,jane para faktit te kryer ,po besoj xheng ne zemer e kane

Vor 23 Tage
Maria Zefi Zefi
Maria Zefi Zefi

Qyp burr merr nje gru me tre fem qyp makaronash

Vor 23 Tage
Jeta Shehaj
Jeta Shehaj

Bravo,tanto di capello,bravo dhe e motra qe qenka nje zonje femer

Vor 24 Tage
Jola jola Jola
Jola jola Jola

Mashtruse por me fat 👏👏

Vor 24 Tage
Obreta Cyrbja
Obreta Cyrbja

Booboo . Ajt ju hect mbar . 🤔🤔

Vor 24 Tage
wendy wendy
wendy wendy

Kurv kurv kurv

Vor 24 Tage
Trieshi
Trieshi

Ooooo sa i fort ky far djalit me lan Gjermanin me ardh me marr gruon me 3 fémi. Shtir ta kuptoj. Po e shkreta moter çka me ba a ka dasht me fol keq teper von e ka shyqyr i lumt pér durimin e saj. Kti djalit zdi çka mej thané. Se kuptoj si ka mujt edhe ky duket shum i mir se ajo. Sa kanè me qèndrua bashk zdi. 😏😏😏🇦🇱🇺🇸

Vor 24 Tage
Akssa Begolli
Akssa Begolli

Spaska faj qe e don kja kqyre qfar djali paska marr .kja po dashka mu qu naten me kqyr a po merr frym

Vor 24 Tage
F F
F F

sa e bukur goca brune

Vor 24 Tage
Lori Deda
Lori Deda

Histori fantastike. Qofshi qifti me I lumtur ne bote.Paragjykimi nuk ka vend tek dy njerz qe duhen.

Vor 24 Tage
Liv. F
Liv. F

Po sa xheloz qe beheni me lumturine e tjetrit mo aman. Vetem paragjykime edhe kritike jeni. Ideja qe kjo goce eshte me emocione qe ka perpara kamerat edhe po flet per jeten e saj nuk ju kalon nga mendja?? Normalisht disa data apo numra do I thot me te rrumbullakosura. Rrendesi ka qe jane dy njeres qe duhen edhe duket. Po edhe neqofte se nuk duhen kan shkuar atje per ata ju po te doni e shikoni emisionin qe te kaloni oren tuaj, nqse nuk I besoni kto qe thone mjaft u bete detective edhe mundoheni te shpetoni Kte “djale te shejnte nga nje femer qe do ta vrase edhe duket me e madhe se sa duket.” Prandaj familjet shqiptare kane 1000 genjeshtra se te gjithe vetem te paragjykojne dijne. Kur njerzit Kane opinione per nje familje qe as njofin fare refketohet edhe se si sillen ne familjet e tyre. Urime cifti! Te jeni gjithmone te lumtur!

Vor 24 Tage
ave ave
ave ave

Saa shum komente negative.sa shum komentator me zemer te ngusht.me paragjykime.fukarej ne shpirt.sikur skan pas asnje hall ne jet.ndsh me verte skan pas.ose akoma sju ka ardh.por mos te harrojne tgjith qe paragjykojne.nje dit ju therret fati nder.mos per keq mos per mir.sps qa do mbjellesh do korresh.pse kta njerez nuk mendojne positivisht por mendojne veq si e si me paragjyku.ose mos me I dhan te.drejt askujt.oooooo njerez te zotit I drejtiiii vun e vun por nje dit drejtsija vjen.dhe tgjitha vujtjet I kthehen per mire.shembull I ksaj vajze qe ka vujt me vite sps ashtu ka qen e shkruajtur.tani I erdhi dita e rradha qe tshohi dy dit jet.por sdo te thot qe zemren se kaplag.por ne jet I solli zoti nje njeri persmari.dhe zoti eshte I madh dhe fatin e qdokuj e ka te shkruar.por kthjellohuni njerez.sps askush se din jeten as historin e tjeterit me.mir se vet personi.mendoni mir se jeta esht me e bukur.duani dhenjerzit e vuajtur qe trregojne dhekan nje histori me kthesa me vujtje me.drama..sps jeta eshte e gjate dhe si dihet gjithkush munet me provu.por un sja uroj askujt ju uroj tgjithve veq tmira ne jete.

Vor 24 Tage
Miri Mira
Miri Mira

Valla shum fat ka ajo Gru.... djali me marr gruan me 3 femi... Respket .... 👏👏👏👏👏👏 .Por ma shum Respket per at Moter qe ka fol kaq bukur per Kunaten qe do ta dua si moter se e Don vellau Respket .... Echt toll gesprochen liebe Schwester aus Düsseldorf

Vor 24 Tage
July Hoxha
July Hoxha

Nuk duhet te gykojm se ca Nuk sjell kjo jeta, por cdo jneri eshte I lir te bej cfar te doj me jeten e vet.

Vor 24 Tage
Xristos Markos
Xristos Markos

Ka rrjell njerzia u ndava se njoha Emanuelin

Vor 24 Tage
dia Demiri
dia Demiri

O shqiptar kurr su musht men po mendoni se ky djal nuk ka pas gjermanka sa dush ndoshka i ka femit tjer edhe nuk kthehet mbrapa une mendoj keshtuh ....😏

Vor 24 Tage
Deti I Love you
Deti I Love you

Emanueli njeri sh i mir por kjo sme pelqen fare si mashtruse

Vor 24 Tage
Domenico Magliulo
Domenico Magliulo

Ma che cazzo ci fa nelle tendenze italiane lol

Vor 24 Tage
Domenico Magliulo
Domenico Magliulo

Stavo scherzando...

Vor 24 Tage
F F
F F

ma che cazzo ti interessa

Vor 24 Tage
Eva Kaso
Eva Kaso

Nje bravo e madhe me ne fund shqiptaret kan filluar te ndryshojn mentalitetin e keq

Vor 24 Tage
ndj rbk
ndj rbk

lum ato prinder qe i kane keta 2 femije vella e moter..shume te kulturuar dhe te edukuar..shume rralle sheh ne ditet e sotme..respekt..vendin ku ulesh ta marrin,po fatin sta merr kush..edhe katerina e ka pas fat kete djale te mire..

Vor 24 Tage
Trendelina Muca
Trendelina Muca

Esht me fat kjo goc qe ka ren ne nje familje te mbrekullushme

Vor 23 Tage
dona dona
dona dona

Nje familje shembull bravoooi

Vor 24 Tage
Luli Merkaj
Luli Merkaj

SEPSE ME DUKET SHUME HIPOKRITE KJO NUK DUA TA GJYKOJ POR KESHTU ME DUKET

Vor 24 Tage
Erjola Kapxhiu
Erjola Kapxhiu

25 vjece qenke, 16 vjece qenke bere nene, goca sot 10 vjece, qenke ndare kur goca vogel 1 vjec ajo sot qenka 3 ,paske 3 vjet me kete Emanuelin sikur nuk dalin llogarit o xhan....

Vor 24 Tage
Saresa Sabesa
Saresa Sabesa

Television I. Clan

Vor 24 Tage
Klaudia Koci
Klaudia Koci

une jetoj jashte,por se besoj se si prind do te isha dakort qe im bir te merrte nje vajze me tre femije,jo se e paragjykoj vajzen por problemet per tim bir do te ishin te paevitueshme,dhe megjithe dashurine do te perfundonte duke vuajtur,per te mos ber hipokritin,teoria eshte shume larg nga praktika,po i shofim familjet e alarguara ketu dhe problemet e tyre,mjer prinderit e ketij djalit sa te trishtuar do te jene....

Vor 24 Tage
esma deliallisi
esma deliallisi

Nje cike absurde mendoj se familja e atij cunit ka pesuar shook

Vor 23 Tage
esma deliallisi
esma deliallisi

O allah me fal per kete koment se nuk dua te gjykoj njeri Po si ka mundesi ne 3 vite e ema e djalit nuk i paska treguar gocave te saj per historine e vellait, dhe ne 3 vite kjo paska fol me kunatat dhe ato e marrin vesh nga tel boooooo

Vor 23 Tage
ich bin ich
ich bin ich

Hajde ren hajde çtash tha rinim 24 ore ne kamera dhe kur i ushqeja fmit..a knej thot se ikam tregu vetem per njenen 🤔🤔a nuk i shifte dot nkamera apo ku po i çoje kur folshe ntelefon..skuptoj dot hehe..po sido qe te jet urimee..

Vor 25 Tage
Die OrigGin
Die OrigGin

Ajo femer ktij djali asnje femij nuk i ka treguar .por aty ne tv genjeu kur tha i tregova per 1 femij.por asnji femij si ka trrguar .vetem gjithnje e ka mashtruar .ky djal kur ka ardhur nga gjermania kte e.ka.par.me.3.femij ..aty e ka.mar vesh qe ajo ka qen nje "nen" me 3 femij

Vor 24 Tage
TheOtherGuy021
TheOtherGuy021

Πως στον πουτσο αυτό είναι τρεντιγκ στην Ελλάδα ;;

Vor 25 Tage
masha bheazeta Gjecii
masha bheazeta Gjecii

Sishte naj histori e padegjuar po' dhe kjo mushka me tre femi shkon e gjen nje mashkull me mendje adoleshenti . Ishalla i shkon gjat se Me ato qe degjova sduket ndonje lidhje e qendrueshme,kur smbajti te parin dhjet vjet,do mbaj kte qe e ka si femijen e vet. 😐

Vor 25 Tage
masha bheazeta Gjecii
masha bheazeta Gjecii

Burr i thencin 😁 po' e re eshte ti nderroj . Tani i bie dy vjet e dy vjet kur spelqeu nje ,do pelqej shum...

Vor 24 Tage
Die OrigGin
Die OrigGin

Ajo ka 3 femij .me burrin e par qendroj 10 vjet e beri 2 femij.u nda nga burri par .pastaj esht martuar me burrin e dyt me kte beri 1 femij. U ben 3 femij.u nda nga burri dyt..tni ka mar kte djal per " Burr"

Vor 24 Tage
Jamune Vet
Jamune Vet

Obobobo po ti je alamet ore cun ce deshe kete surrat kulace,lere tre vajzat e gjithe te tjerat po kjo nuk paska pike paraqitje.

Vor 25 Tage
Bleona Bezati
Bleona Bezati

boil

Vor 24 Tage
Bleona Bezati
Bleona Bezati

boil

Vor 24 Tage
Liliana Lili
Liliana Lili

Sa te mire. ...jam krenare kur shof gjera te bukura. .qe jam shqiptare. ...

Vor 25 Tage
El ToNn
El ToNn

+Liliana Lili askush nk esht prefekt fati asaj qe e do ai djali qe e pranoi me 3goca tn ishalla me ndo1djale haha

Vor 23 Tage
Liliana Lili
Liliana Lili

+El ToNn pastaj jeta eshte e gjate dhe dashuria nuk sé shkon gjithmon keshtu. Megjithate jete te mbare

Vor 23 Tage
El ToNn
El ToNn

+Liliana Lili po nrm deri sa esht i lumtur ai djali ajo duhet t jet 100fishi sps t rrall jan keta qe pranoin keto raste gjths mbq per ata

Vor 23 Tage
Liliana Lili
Liliana Lili

Eshte e vertet kjo qe thoni ju. ...mendova te njejten gje edhe un. ..por cuni eshte i lumtur them qe eshte me è rendesishme. ...

Vor 23 Tage
Anastasia Kurti
Anastasia Kurti

Shume histori e bukur

Vor 24 Tage
Lona Lona
Lona Lona

Kto qe komentojn per keq jan te deshperuara se skan harritur dot ose skan pas fation te gjejn dike qe ti doje deri ne kte pik bravo djalit dhe nje super bravo motres sesht e leht te pranohet vertet vetem njereit me nivel te lart inteligjence dhe me zemer te madhe harrijn te sillen ne kte menyr bravo

Vor 25 Tage
MR Besnik
MR Besnik

Sikur gjith shqiptaret te ishin te kuptushem si familja e Emanuelit 1 pik loti te femrat nuk do kishte Sdo e kishin dit se qka esht te qash 👌 Zoti ja ruajt familjen e mrekullueshme ktij djali Inshallah me nje djal sa më shpejt Aj fmi do i ket hallat më të mira nbot Një baba e një nën qe do e shkatrojn boten per fëmit Inshallah ju shkon qdoher mir kjo dashuri e katerines Shpresoj tket vetem lot gëzimi ☺ Jeni njerez per tu mar shembull

Vor 25 Tage
Valbona Hoxha
Valbona Hoxha

Jam e bindur qe lidhja e tyre ska per te zgjatur shum , te mari nje grua me tre femij me duket apsurditet , plus se imagjinoj nje nene me tre vajza te fusi nje mashkulle ne familje !!!? Ajo eshte e re mund te bej jeten e saj si femer Gjithsesi urime ju shkofte mbar zgjedhja qe keni bere

Vor 25 Tage
Aneta Mojsidhi
Aneta Mojsidhi

ahahha akoma qypi ka mjalt se esht fillimi...por jeta behet e rendomet me vitet kur kalojin..ose? ndoshta Emanueli ska dashurar kurr dhe eka dashurin e par kete. ..femra esht djall e nxjer karakterin me vones..ishalla fjalet tona dalin boshe dhe jetojin gjith kohen keshtu te lumtur

Vor 25 Tage
luanz b24
luanz b24

KY qift nuk Ka jetuar kurre bashke. Moj Katerina kur te jetosh do ta kuptosh sa shum duheni por te uroj jete te lumtur.

Vor 25 Tage
Dorina Xhelaj
Dorina Xhelaj

Histori e bukur.bravo djali qenka Burr. Do kesh uraten dhe dashurin e femive te saj.mbar dhe lumturi ju uroj ❤️💋😘

Vor 25 Tage
Bukurie Mustafa
Bukurie Mustafa

Sa keq qenka me llogarit 😂😂.

Vor 25 Tage
Marios Kuci
Marios Kuci

mua pse me duken si aktore keta

Vor 25 Tage
para laci
para laci

me vjen gjyna per motren e kti djalit se nuk meriton te ket nje vella si ky legen mashkull. dhe turp te ket ajo katerin kokrra k .......

Vor 25 Tage
Aneta Mojsidhi
Aneta Mojsidhi

motra foli si e fisme pa xnjer asnje fjal te keqe nga goja.sepse esht familje aristokrate duken..por ja ka len kohes ne dor perfundimin...

Vor 25 Tage
Elisabeta Alikaj
Elisabeta Alikaj

Bravo ju qoftë një familje me kulturë europiane.Një histori të tillë e kam jetuar edhe unë😘😘😘

Vor 25 Tage
anxhela anxhi
anxhela anxhi

Si ky djali.mund te gjesh 1 ne 1milion...ketu paragjykohesh.bravo Emanuel..

Vor 25 Tage
anxhela anxhi
anxhela anxhi

+Tony M mbase..po 3 vjet i kane bashke..dhe dukeshin ok deri tani

Vor 19 Tage
Tony M
Tony M

anxhela anxhi Po me duket se mos Po zhgenjehet ky Emanuel

Vor 19 Tage
Arnisa Dyrmishi
Arnisa Dyrmishi

Pika qe ste bije moj e more meqaf alamet djali

Vor 25 Tage
Ardit Aardit
Ardit Aardit

Histori triller...

Vor 25 Tage
Lindita Brahimaj
Lindita Brahimaj

Bravo bravo motres 💖😘👼🌸

Vor 25 Tage
Ardian Malia
Ardian Malia

Ardit ke ber mir qe e ke nxjer kete historin se dashuria egziston vertet jet te lumtur ciftit dhe motres bravo tu rritshin vajzat si princesha katerina

Vor 25 Tage
fatjona Jona
fatjona Jona

Pak si e pa besushme kjo histori Pa dashur me paragjuku😏😏...

Vor 25 Tage
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi

Edhe Motres shume Respekt

Vor 25 Tage
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi

Respekt Manuel, Dashuira eshte mbi te gjitha

Vor 25 Tage
greis greis
greis greis

Sa fat paska pas lum si kjo.. Disa psikopata sdun fmit e vet. E kti Djalit bravo i qoft.

Vor 25 Tage
Thebest Videos
Thebest Videos

Te lumte fabjola ne moter per vella dhe nje vella per moter nje motre e mrekullueshme nje familje e shume te mire ti je krenare per vellain qe ka dashurin pa fune u mplakshin se bashku vellai dhe nusja dhe bashke me vajzat dhe u mbush me djeme ishalla kater quna ja dhurofte zoti ne jete

Vor 25 Tage
Kristian Gjoni
Kristian Gjoni

Sa djale i mire Emanueli edhe Katerina nuk qenka e keqe po kunata gru e mrekullueshme idhull😊

Vor 25 Tage
Sofi Dulja
Sofi Dulja

Fabjola nje vajz e edukuar brava dhe un te isha te njejtat fjal do thoja per vellain Tim

Vor 25 Tage
Ana Rossi
Ana Rossi

Bravo te madhe e kjo esht dashuri. 😍😍😘

Vor 25 Tage
Teatri Migjeni
Teatri Migjeni

Emanuel qenke yll

Vor 25 Tage
shkoder grud
shkoder grud

Ma e re motra e djalit se nusja e kti shkretit i paska ra spata ne njalt ksaj po kjo kur ka lan baben e 3 fmive po emanuelin ca e ka sa ti marohen lekt pse sa tja hapin zoti syt ati te shkretit e len prap kjo

Vor 25 Tage
Antonio Icardi
Antonio Icardi

Perché è in tendenza italiana questa merda?

Vor 25 Tage
Erilda Llanaj
Erilda Llanaj

bravooooo.....emancipimiii bravooo

Vor 25 Tage
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T

superrrr. .Möge Gott euch beschützen 😇

Vor 25 Tage
Violeta Likcani
Violeta Likcani

Shum gabim Katerina mos u lidhshe me nje djal beqar se gjynaf ti me 3 femij po familja djalit nuk ka cka ban e pranon prej hallit motra shum e mir Respekt per Motren se asht e veshtir me mor vllau gru me fmij

Vor 25 Tage
Eduard Marku
Eduard Marku

O sa mir motra. Ni histori prekse

Vor 25 Tage

Nächstes Video