Enis Bytyqi - Marak


Kadrije Ibrahimi
Kadrije Ibrahimi

Sa qef kam Mut pa ty erdonisa jom mu ma ke than ni leter qe e ke nunshkru

Vor 8 Stunden
Amor zherka
Amor zherka

si ata turqit ng aserialet turke pa ofendime por kenga shum e mir

Vor 11 Stunden
Atha Bashir
Atha Bashir

What a man issa glad u came though! If u know u know!!! #GBA

Vor 12 Stunden
te dua
te dua

Ti mos e prish per pak tlutna mos eprish per pak super enis 💫💫💫😍😍

Vor 18 Stunden
jesica junior
jesica junior

Hit 🔝

Vor 19 Stunden
erlanda ndreu
erlanda ndreu

Phenomenal !

Vor Tag
Viral Videos Production
Viral Videos Production

Kenga shum e bukur po a e di qe te filmosh kullen eifel naten eshte copyright ..... Fun Fact

Vor Tag
Xhorxhina Salça
Xhorxhina Salça

Nje super like per kte keng dhe kengetar 😍

Vor 3 Tage
aleksia ana
aleksia ana

👏👏yll super

Vor 3 Tage
Eljesa Eljesajesa
Eljesa Eljesajesa

shum e mir bre

Vor 4 Tage
Tanja Gulijaj
Tanja Gulijaj

Deine stimme😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Tage
Huawei Ametii
Huawei Ametii

Teper teper kenge e mir.ic pa pushim e degjoj esht prefekte😍💞

Vor 4 Tage
Endrit Shala
Endrit Shala

Kush e ban dis like ati nonen

Vor 4 Tage
aurora gashi
aurora gashi

Keng me tbukur ska

Vor 5 Tage
Dijar Lp
Dijar Lp

👌👍🙏

Vor 5 Tage
Hirije Cucala
Hirije Cucala

😍😍😍😍

Vor 5 Tage
Hamide wien
Hamide wien

😍🤩😍🤩

Vor 5 Tage
Leotrim Bytyqi
Leotrim Bytyqi

Ajt bre kusheee se bahet mir veq shnosh me kan 😂😂😂😜

Vor 6 Tage
CISCO POLO
CISCO POLO

. 👑ENIS👑 🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱

Vor 6 Tage
Xhoni Terolli
Xhoni Terolli

Bravo

Vor 8 Tage
Suat Sinani
Suat Sinani

Mos e prish per pak mos ma le marak me 2 fjal u pizdo mater 5m. Ka vdek muzika shqip.

Vor 8 Tage
Ayaz khantana
Ayaz khantana

Very good looking u and nice song

Vor 8 Tage
Iren Irani
Iren Irani

Damn it I can't forget you ....is so much difficult 🖤

Vor 9 Tage
Amjna S
Amjna S

🥰

Vor 9 Tage
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Dashurija e vertet mbahet perher e perjet ne shpirt pa marr parasysh ku je nfud detit apo larg sprishet kurr esht dashuri e vertet e shpirtit

Vor 10 Tage
Gladi Arapi
Gladi Arapi

Super keng 😍😍😍😍😍😍😍

Vor 11 Tage
Dr. Kaio Andrade
Dr. Kaio Andrade

Top!

Vor 12 Tage
Xhoana Beqiraj
Xhoana Beqiraj

sa super keng 👍👍 bravoo 😘😘😍😍💕💕💝💝

Vor 12 Tage
Luljeta Latifi
Luljeta Latifi

❤️

Vor 12 Tage
Bina Binaaa
Bina Binaaa

super keng , mos e prish per pak hajde mos e prish per pak mos Ma le marak tlutna mos ma le marak 😉👍

Vor 12 Tage
keisi keska
keisi keska

❤❤❤❤❤

Vor 13 Tage
Iren Irani
Iren Irani

Do jete gjithmone pjese e jetes sime ky tekst🖤🖤

Vor 14 Tage
Iren Irani
Iren Irani

+wonderful song mua me shume me perket teksti ...

Vor 10 Tage
wonderful song
wonderful song

+Iren Irani patjeter...e kujt nuk i pelqen ky kengetar 😊😊😊😊

Vor 10 Tage
Iren Irani
Iren Irani

+wonderful song besoj i perket te gjithve atyre qe e pelqejne

Vor 10 Tage
wonderful song
wonderful song

ky mendim a mund te ndahet.....😃😃😃😃😉

Vor 10 Tage
Zana Dauti
Zana Dauti

Ky cuni do kendote shume bukur kenga turqisht .. Mendoj se do i shkonin shume... Gjithsesi eshte super i talentuar dhe goxha i pashem, meriton me shume se shume disa te tjer, suksese.

Vor 14 Tage
sibora hysbajrami
sibora hysbajrami

bravo nje keng super me vokal te shkelqyshem pa asnje femer qe te ekypozohet ne vidioklip bravo ENIS

Vor 14 Tage
Edrien Sharka
Edrien Sharka

Vertet

Vor 12 Tage
fortnite Gang
fortnite Gang

👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰😘😘😘😘

Vor 14 Tage
Sami Krasniqi
Sami Krasniqi

👍👍👍

Vor 15 Tage
Redi Stiven
Redi Stiven

Sa i mirë asht ky djalë 💞💝💖

Vor 15 Tage
meti illyria
meti illyria

"Hallall" jo si gjith te tjeteret krenohemi me stilin e muzikes qe ke.!!!!

Vor 15 Tage
Tanz
Tanz

Shumë e bukur ❤ I had this video paused at one point as I was working on something and my dad gave Enis a long look on the screen then looked away 😄

Vor 15 Tage
Lars Oppermann
Lars Oppermann

Does anybody know where He got his jackets from? Im searching for so Long now and i dont find it ... Help me

Vor 16 Tage
leila dhaouadi
leila dhaouadi

Can someone please translate?

Vor 16 Tage
Vilson Hupi
Vilson Hupi

franc kari pale sa shqiptar ka djeg 😂

Vor 16 Tage
vivjan vivjan
vivjan vivjan

je nje kekgetar I shkelqyer me pelqeu

Vor 16 Tage
долд хея
долд хея

kek

Vor 16 Tage
wonderful song
wonderful song

je GJENI i muzikes....Enis ...dhe keshtu vazhdo😏😏😏😚😚😚😚😚😚😚😚😘😘😘😙

Vor 16 Tage
Migerta Prenga
Migerta Prenga

❤❤❤❤

Vor 16 Tage
elston muca
elston muca

http://www.youtube.com/watch?v=f1uxvx-yHi4&t=24s

Vor 16 Tage
Ligoneta Shabanaj
Ligoneta Shabanaj

👏👏👏

Vor 16 Tage
Ripane
Ripane

Baba lied

Vor 17 Tage
relative relative
relative relative

In love with this song ❤

Vor 17 Tage
Alketa Lladrovci
Alketa Lladrovci

👏💖

Vor 17 Tage
Erson Shala
Erson Shala

👏👏👌

Vor 17 Tage
Anita Shemshi
Anita Shemshi

Fenomenal👌👌

Vor 17 Tage
sis vs sis amelia and juila
sis vs sis amelia and juila

Je personi me i mire per mua TE DUA VEQ VAZHDO KESHTU!!

Vor 17 Tage
Shpetim Beqiri
Shpetim Beqiri

Suksese HITT..2018-2019

Vor 18 Tage
Anesa Sahiti
Anesa Sahiti

Mashallah❤️

Vor 18 Tage
Franko Alaniss
Franko Alaniss

superrr

Vor 19 Tage
Elma Behluli
Elma Behluli

Suksese zemrush 🤩

Vor 20 Tage
linda m
linda m

the only bad thing about this song is that it ends....

Vor 20 Tage
Anna H.
Anna H.

Perfekt Lied😍👍🏻

Vor 20 Tage
Gëzime Krasniqi
Gëzime Krasniqi

Bravo 🙈❤👊

Vor 21 Tag
Just Gaming
Just Gaming

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Vor 21 Tag
Kabouter Mimi
Kabouter Mimi

Never even heard of this guy but I immediately fell in love with this song😍 can somebody PLEASE translate???!

Vor 21 Tag
Klo Difi
Klo Difi

Zeri shume I bukur... 😎👍😏

Vor 22 Tage
Jona ona
Jona ona

Super 😊

Vor 22 Tage
mimoza haliti
mimoza haliti

😀😍😍

Vor 22 Tage
shpresa fasllia
shpresa fasllia

Qfar zeri ka ky te pakten un per vete e ngjon 6 A me shumm ne dit enis bytyqi

Vor 23 Tage
HARITH AL busaidi
HARITH AL busaidi

cant understand shit but am in love with how they shot this vid !

Vor 23 Tage
Liina .A
Liina .A

Er knackt auch ohne perverse Texte oder nackte Ärsche die Millionen Klicks !❤️ Großen Respekt , sehr sympathisch !

Vor 23 Tage
Vera Baci
Vera Baci

Zbravo djal i ri dhe kendoni shume bukur me nje stil te vecante dhe perfekt suksese 💞♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 23 Tage
Myrvete Beqiri
Myrvete Beqiri

I vetmi kengetar qe me ket te ze ta Ben shpirtin te pushoi suksese enis

Vor 23 Tage
shpresa fasllia
shpresa fasllia

Kush mendon se kjo kenge ia vlen per ta degjuar nuk hargjo kohe kjo keng

Vor 24 Tage
Greta Hoxha
Greta Hoxha

Super kenge, super ze!

Vor 24 Tage
Merita Pergega
Merita Pergega

Komplimente pafund loqk je njeshi ❤

Vor 24 Tage
Kida Kida
Kida Kida

Bravo 👏🙌❤️❤️

Vor 24 Tage
Kinyasharonjose Darqchiq
Kinyasharonjose Darqchiq

I love it. Translation to English pliz.. Greetings from Nairobi Kenya

Vor 25 Tage
julinda spahiu
julinda spahiu

Ai esht i vetmi person qe flerson dashurin me i miri kengeta

Vor 25 Tage
Besnik Ajdari
Besnik Ajdari

Jenumr nji per kng dashurije

Vor 25 Tage
Mia Nezha
Mia Nezha

Super keng super enisi 👌💖💖💝💝💝

Vor 25 Tage
Qameri Kolshi
Qameri Kolshi

Edhe 100 keng

Vor 25 Tage
Qameri Kolshi
Qameri Kolshi

Shum mir

Vor 25 Tage
Ragga x Chat
Ragga x Chat

EHIS

Vor 26 Tage
Ragga x Chat
Ragga x Chat

ilozobie

Vor 26 Tage
Birsen Eli Amide
Birsen Eli Amide

Geile lied 😘😘😘

Vor 26 Tage
Flori Diana
Flori Diana

ma shumm te shkon per model enissss vushtrria

Vor 26 Tage
krystal r
krystal r

this song literally came up everywhere i went today. must be a sign 😏😞.

Vor 26 Tage
Esmeralda Skenderi
Esmeralda Skenderi

I mrekullushemm je ENIS Kenge shum e bukur😍😍

Vor 26 Tage
Erjon Gashi
Erjon Gashi

teper bukur bravo enis bukurosh je

Vor 26 Tage
salushe hajdari
salushe hajdari

Waw quanto mi rivedo in questa canzone

Vor 26 Tage
bad boy
bad boy

Ket Kong e ngojn ene francezet like komentit

Vor 26 Tage
Flori Diana
Flori Diana

oo enis veq vazhdo krejt kenget ike teper tforta na qmende

Vor 26 Tage
Flori Diana
Flori Diana

oooo zot qfar zeri mashallah lum nusja qe tka

Vor 26 Tage
Gold King
Gold King

Doren nzemer ama shumica e likeve shkojn per kullen e Ajfelit...✌😎

Vor 27 Tage
murrizi selku
murrizi selku

Super

Vor 27 Tage
Basha Jeton
Basha Jeton

Per qe nuk thot sa kem bashk kerri ka lu lu,isha preh ne 4-5 vena 😂😂wtf

Vor 27 Tage
Ana Gazdedja
Ana Gazdedja

Superrrrrrr muzikkkkkk😋😋😘😘

Vor 27 Tage
ida kondak
ida kondak

bravoooo super keng

Vor 27 Tage
ilker ismetov
ilker ismetov

he look like Ido Tatlises 🇹🇷

Vor 28 Tage
Gatime Shqiptare
Gatime Shqiptare

Beni subscribe ne kanalin tone ne youtube per video-t me te mira rreth gatimit

Vor 28 Tage
Anxhela Dermyshi
Anxhela Dermyshi

😍

Vor 28 Tage

Nächstes Video

S4MM - Dashuri
S4MM - Dashuri

S4MM

Vor 2 Monate