STEALTH & VINZ - A JE NORMAL? (HELLBANIANZ)


Djemailj Nuhiu
Djemailj Nuhiu

JUV KA SMU KATILI PASHA FAMILIJEN e pata nis kejt ket sen ekskluziv per mangupa, po tash pom ngojn edhe do cupana edhe cupa shipe mun um ngoni sadoni veq mos harroni kur tshkoni nshkoll msoni mos um idollizoni dishka teper pe boni, besomni un e di pozita jem nuk asht dishka qe dut mi mar lakmi

Vor 6 Stunden
DesignShqip
DesignShqip

Qyrne qa o repu

Vor 8 Stunden
Lorent Krasniqi
Lorent Krasniqi

S4MM o baba

Vor 9 Stunden
Krueger 2018
Krueger 2018

Kjo so loj o hajvan, ti e ke pa tetoven amo veq en Instagram. πŸ”₯πŸ˜‰

Vor 9 Stunden
Leonardo ZDRaLLa
Leonardo ZDRaLLa

#Hel boz

Vor Tag
Youngg B0y
Youngg B0y

Sa per info MEDELINA ska nevoj per qato fondet e tua. More refugjat i londres

Vor Tag
riaDz Gamer
riaDz Gamer

3M??

Vor Tag
Leo Koci
Leo Koci

Pjesa me e bukur eshte 2:00

Vor Tag
Kejsi Cela
Kejsi Cela

Real g🀘🀘

Vor Tag
Francesco Hena
Francesco Hena

HB RESPEKTE NGA ITALIA

Vor 2 Tage
ArBeR1 M
ArBeR1 M

πŸ‘‘πŸ‘‘

Vor 2 Tage
AlphaQuenn
AlphaQuenn

Tetova nanen ta qifttt

Vor 2 Tage
Leo Koci
Leo Koci

#hellbaniaz fuck kurora fuck s4mm

Vor 3 Tage
Arjan Molla
Arjan Molla

Fuck otr ...bad boy stresi me i madhi ne vend

Vor 3 Tage
Arjan Molla
Arjan Molla

Dhe saimiri ben dis ketyre qete bej fam

Vor 3 Tage
F Player
F Player

S4mm ka me shume kohe qe eshte bere i njohur

Vor 23 Stunden
Darjo Sulejmani
Darjo Sulejmani

Ku jeni o refugjat

Vor 3 Tage
Gzim Osmani
Gzim Osmani

Sjomm normal bree πŸ”₯ Fuck HB

Vor 3 Tage
HasiG EdI
HasiG EdI

e keni knaq s4mm hale se keni ngu 1 gur 2 plluma jav ka palu pidhin jav ka qi nanen tanve qa jeni hellbanianz OTR

Vor 3 Tage
Josh Swagson
Josh Swagson

Who’s the girl😍

Vor 3 Tage
Enzo Rs6
Enzo Rs6

Hahahaha tqifsha pillat e tetoves hajdeni ndurres te ju cajm zorret e barkut tju qim miun e shpis ktu jan cunat e shqipris ja qin ropt gjith botes

Vor 3 Tage
METIGaming
METIGaming

Ku keni hup o Gangsterat e londres 1 Gur 2 Plluma πŸ˜™

Vor 3 Tage
Doci Blendi
Doci Blendi

Po kshu eshte rrepi tu gjujt kunja neper kang kush asht ma i miri dhe ma i klikumi , nuk kan karrier t'thell me hi me mendu per rrahje , dissi i par mes tyne 😁

Vor 2 Tage
METIGaming
METIGaming

+Doci Blendi veq karin mujn me ja hanger tetoves pse nuk vin ntetov po bahen gangstera nlonder

Vor 3 Tage
Doci Blendi
Doci Blendi

Shum shpejt me diss me ja palu prap tetoves

Vor 3 Tage
Klaudia Klau
Klaudia Klau

Vinzi ma i madhiπŸ‘…β€β€β€

Vor 3 Tage
King Tropoja
King Tropoja

☠☠☠πŸ€ͺ

Vor 4 Tage
Aurel Cenalia
Aurel Cenalia

ik mer ti buz pill mos fol mo

Vor 4 Tage
asssaaa jdshc
asssaaa jdshc

Ta qifsha londren TETOVA FOR LIFE

Vor 4 Tage
Baba Jekaa
Baba Jekaa

Kunder ktyre esht s4mm si 2vjeqar o pidhii

Vor 4 Tage
kristo biaconeri
kristo biaconeri

mo e runi fare cuna

Vor 5 Tage
baby jay
baby jay

fiuuuuuuuuu super la baze spaca di bruto,the best fans from napoli

Vor 5 Tage
Sl-albozz34 Kosova
Sl-albozz34 Kosova

Nanen juve duhet me ju qi zΓ«ri si pidh i parit si mja qi at pidh nanen #fakebitchgangster

Vor 5 Tage
GHETTO GHETTO
GHETTO GHETTO

3M PLLUMA

Vor 5 Tage
Erald Venari
Erald Venari

GURI REND NE VEN TE VET ALBANIA πŸ”΄βš«

Vor 5 Tage
Ardii 06
Ardii 06

Shkoni be broo ntetov qija mami pare syve pevaqices

Vor 5 Tage
The King
The King

πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘

Vor 5 Tage
Alttea Dorda
Alttea Dorda

I ka ho diss skmm me kengen MEDELINA

Vor 5 Tage
Albanian 8 ball pool
Albanian 8 ball pool

Like kush o burrels

Vor 6 Tage
ali agolli
ali agolli

nga humbet ju lavirosen i mbyllet dhe instagramet me nje keng ju baltosi s4mm vari karsa

Vor 6 Tage
Vera
Vera

Bravo shum bukur πŸ˜›πŸ˜›πŸ˜πŸ˜

Vor 7 Tage
Wellargaben
Wellargaben

πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯ FUCK OTR

Vor 7 Tage
Wellargaben
Wellargaben

Fuck otr! HB only🀘🏼

Vor 7 Tage
milan 4Ever
milan 4Ever

Bravo djema ju rujte zoti modh gjith shqiptaret kudo qe jon

Vor 7 Tage
Besson
Besson

HB SKA RIVAL KTO TJERT JAN BO SI KRIMA TOKE DHE KUJTOJ SE KAN KUROR NE KOK POR THJESHT JAN FRY NGA QUNAT NGA LONDRA

Vor 7 Tage
Endri rustemi
Endri rustemi

Ju qifsha ropt hb fuck

Vor 7 Tage
Moha Mohammed
Moha Mohammed

Shum bkr vella super clip

Vor 7 Tage
Hamza Gamer
Hamza Gamer

refugjat i londres aghaghagha bitch lasgna subcribe to pewdiepie

Vor 7 Tage
Chronique de Cyber
Chronique de Cyber

FUCKKKK SERBIAAA SHQIPTAR GANG πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ”«

Vor 7 Tage
Roland Miftari
Roland Miftari

Je kΓ«ntari mΓ« i mirΓͺ

Vor 7 Tage
trimoO buli .1 buli
trimoO buli .1 buli

fak picka kosofa

Vor 7 Tage
Roxhens Beqo
Roxhens Beqo

1gur 2plluma s4mm

Vor 7 Tage
Babaa Satars Albania
Babaa Satars Albania

Si thot ai s4mmkari kush na ka inatin ja qifshin mamin atij djalit tetoves πŸ˜‚πŸ˜‚

Vor 7 Tage
Binii Sallahu
Binii Sallahu

Medelina ska nevoj per qato fondet e tua more refugjat i londres πŸ–•πŸ–•

Vor 7 Tage
ersa kida
ersa kida

3 vjec deri 15 vjec deri n vdekjeπŸ’²πŸ’²πŸ’²πŸ’²πŸ’²πŸ’²πŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’ΈπŸ’ΈπŸ‘ŠπŸ‘ŠπŸ‘ŠπŸ‘ŠπŸ‘ŠπŸ‘‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ”«

Vor 7 Tage
Fresh Maan
Fresh Maan

Vinz verse'ss so fking firee

Vor 7 Tage
Tilik Reci
Tilik Reci

Respekt nga Shkupi broo ❀

Vor 7 Tage
maka Veli
maka Veli

Diss sot jan tu ba edhe femijet , edhe luanet nuk e kthejn koken sa here lehin qent e estrades

Vor 8 Tage
Tini vlogs
Tini vlogs

Ekom 1 resht per cata qe mshajn pi londres ja hankshi karin ati djalit tetoves

Vor 8 Tage
BOSS MAN
BOSS MAN

ju jeni karat e londrens πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚

Vor 8 Tage
Bet inna
Bet inna

VINZ ai zeri jot tamam ze burriπŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ˜πŸ₯°πŸ”₯

Vor 8 Tage
Errgi Nurka
Errgi Nurka

Noizy is fake

Vor 8 Tage
Errgi Nurka
Errgi Nurka

Boss's in a world

Vor 8 Tage
krejete mthirrin zmr luan cun milano dajy
krejete mthirrin zmr luan cun milano dajy

πŸ–•πŸ–•πŸ–•πŸ–•πŸ–•πŸ–•

Vor 9 Tage
Laid Taga
Laid Taga

Ta mush barkun plot metalπŸ‘ŠπŸ‘ŠπŸ‘Š

Vor 9 Tage
Laid Taga
Laid Taga

Ky esht rrep o pidha

Vor 9 Tage
mio freestyle ari
mio freestyle ari

πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ’°πŸ’°πŸ’°πŸ’°πŸ’°πŸ’°πŸŽ™οΈπŸŽ™οΈπŸŽ™οΈπŸŽ™οΈπŸŽ™οΈπŸŽΆπŸ’΅πŸ’΄πŸ’΅πŸ’΅πŸ’΅πŸ’΅ respekt πŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’ŽπŸΎπŸ’²

Vor 9 Tage
Wellargaben
Wellargaben

Visionn ft Vinz & Stealth πŸ”₯πŸ”₯πŸ‡¦πŸ‡±

Vor 9 Tage
A AAA
A AAA

rrespekt nga London city

Vor 9 Tage
Wellargaben
Wellargaben

Me HB ska rivall

Vor 9 Tage
Wellargaben
Wellargaben

Fuck varossi

Vor 9 Tage
Wellargaben
Wellargaben

πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯🀘🏼 Personi ma rrezik qe keni Oriola Marashin πŸ˜‚πŸ˜‚ fuck otr!!! πŸ–•πŸ»

Vor 9 Tage
ilawjunior
ilawjunior

am wondering when they are planning to do any party? Fieri For Ever!!!

Vor 9 Tage
merdijan fetai
merdijan fetai

FUCK YOU THE HB LONDRA FUCKIN POOSYπŸ‘ŽπŸ–•

Vor 9 Tage
David
David

medelina pa ne nuk ka fondee !!

Vor 9 Tage
Geci klaudion
Geci klaudion

Midis londre si bing bangπŸ‘‘πŸ€˜πŸ»

Vor 10 Tage
Sokol Ahmetaj
Sokol Ahmetaj

Ju rujt zoti cuna

Vor 10 Tage
Besson
Besson

HB ska rival

Vor 10 Tage
Lajme Instagrami
Lajme Instagrami

Hb

Vor 10 Tage
Andi Error
Andi Error

Qishtu u pat quu edhe Hyseni pat bo kompjuter e shitke Trimeri sot ju ka qi kariera si rrihet ma as ne shpi hehehehe 1 gur 2 plluma part 2 of Diss Hysen

Vor 10 Tage
Andi Error
Andi Error

Ma hankshi Karin mos thuni qe sju thash hahhhh🀣🀣🀣🀣🀣 Love From TETOVA EDHE PRISHTINAA

Vor 10 Tage
Erion Lleshi
Erion Lleshi

Fak

Vor 10 Tage
dOPEs!Ck
dOPEs!Ck

Babat

Vor 10 Tage
loni g
loni g

Oty cka e shon otr ta qifsha ot motren mpiqk ebe ty cka e shon samirin ja haksh karin ati tetoves

Vor 10 Tage
#TosiThe WhiteBoy
#TosiThe WhiteBoy

Support prej italis my shqipes!!

Vor 11 Tage
Vissi W
Vissi W

Edhe pse nk jam fans kjo kenge i thote te gjitha...per te gjithe ata qe dine jeten e nates...

Vor 11 Tage
Lone Alikaj
Lone Alikaj

Ghithmon te jeni grup mos e chani karin fare per as njerin

Vor 11 Tage
Isselburg Borken
Isselburg Borken

fack S44M S DIN ME BO ASNJI KONG S44M

Vor 11 Tage
islam mici
islam mici

bravo

Vor 11 Tage
Lorenc Cali
Lorenc Cali

Pse i kan mbyll instagramet vinzi dhe stelthi??

Vor 11 Tage
Geppe Brillo
Geppe Brillo

Razza di merda

Vor 11 Tage
Geppe Brillo
Geppe Brillo

Dev'essere frustrante avere una madre albanese che fa la puttana di lavoro πŸ˜•πŸ˜•

Vor 10 Tage
Geppe Brillo
Geppe Brillo

+Bishi Kadria Non ho la madre albanese

Vor 10 Tage
Bishi Kadria
Bishi Kadria

Figlio di puttana sei tu niente altro

Vor 10 Tage
Geppe Brillo
Geppe Brillo

+Albi Sinani Appunto una razza di merda

Vor 10 Tage
Albi Sinani
Albi Sinani

ta qi at moter... pezzo di merda sono albanese o testa di cazzo

Vor 10 Tage
Shpat Kadolli
Shpat Kadolli

Fuck that bitch nga tetova

Vor 11 Tage
Marsel Samurri
Marsel Samurri

Pse po bon si pidhsame pidhnane

Vor 12 Tage
Lyca Mobile
Lyca Mobile

Columbin e kena midis Londre πŸ€ŸπŸ€ŸπŸ€ŸπŸ‘ŠπŸ‘ŠπŸ’£πŸ’£πŸ‘ŠπŸ’―πŸ’―πŸ’―

Vor 12 Tage
Remix Song
Remix Song

subscribe per te par gocat shqiptare si bejne twerk

Vor 12 Tage
Capital G
Capital G

Pergjigjen e dyt e keni tek me 30vet πŸ’₯πŸ’₯πŸ’₯

Vor 12 Tage
Elodie Hb. Vinz
Elodie Hb. Vinz

Ai qe Mendon se Hb jan MA tfortet Jan bossa kurse Ata qe menojn se Hb sjan MA tmiret Jan kotttt πŸ‘Ž, Hb❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

Vor 12 Tage
Antonio Torres
Antonio Torres

Grozny

Vor 12 Tage
Antonio Torres
Antonio Torres

Respect from checnya

Vor 12 Tage
Tsmleonid Biba
Tsmleonid Biba

Ja hankshit karin atij djalit tetoves

Vor 12 Tage
Xhelal Lali
Xhelal Lali

Ja honkshi karin samirit o lesh sje normal

Vor 12 Tage
festim krasniqi
festim krasniqi

Kthe diss ati pidhi

Vor 12 Tage
Ini Musaku
Ini Musaku

O cuna do ju rrafi Sabjani se I keni ngacmuar gocen πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚

Vor 13 Tage
spark1zz- Official
spark1zz- Official

Qoma dikush linkun qe kan dal n tv italiane

Vor 13 Tage

NΓ€chstes Video